Μνημόσυνο  -  ΣΤΟΝ ΑΠΟΗΧΟ ΤΗΣ 15ης ΓΙΟΡΤΗΣ ΤΣΙΠΟΥΡΟΥ  -  15η Γιορτή Τσίπουρου - Πρόσκληση  -  15η Γιορτή Τσίπουρου  -  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ - ΚAΛΟΚΑΙΡΙ 2019  -  Εκδόθηκε η εφημερίδα του συλλόγου Μάιος-Ιούνιος 2019  -  Δήμος Καρπενησίου: Αγία Λαύρα 1821 - Δομνίστα 1942 [ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ]  -  Μεταφορά του αγροτικού ιατρείου στο νέο κτίριο  -  Εκδόθηκε η εφημερίδα του συλλόγου Ιανουάριος-Φεβρουάριος 2019  -  Βοήθεια για το κτηματολόγιο της Δομνίστας  -  Πρόσκληση - Αποκριάτικος χορός στο Αγρίνιο  -  Εκδόθηκε η εφημερίδα του συλλόγου Νοέμβριος - Δεκέμβριος 2018  -  ΤΟ ΣΤΕΓΑΣΤΡΟ ΣΚΕΠΑΣΕ ΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ... ΑΓΩΝΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ!  -  Ο ΕΟΡΤΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΜΑΣ ΕΠΕΤΕΙΟΥ  -  ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΚΛΕΙΣΕ Η ΑΥΛΑΙΑ ΤΗΣ 14ης ΓΙΟΡΤΗΣ ΤΣΙΠΟΥΡΟΥ

Πινγκ-Πονγκ

Τουρνουα πινγκ - πονγκ 1996
Από 1 έως 15 Αυγούστου 1996 διοργανώθηκε στη Δομνίστα πρωτάθλημα πινγκ-πονγκ. Την οργανωτική επιτροπή αποτέλεσαν οι Σπύρος Α. Βαμβάτσικος, Αθανάσιος Ι. Καρτσακλής και Μιχάλης Χ. Σιακαβέλλας.
Συμμετείχαν οι :
  • Αγγελής Βασίλης του Αντωνίου
  • Βαμβάτσικος Κώστας του Γεωργίου
  • Βαμβάτσικος Παναγιώτης του Γεωργίου
  • Βαμβάτσικος Σπύρος του Ανδρέα
  • Βουλδής Άγγελος του Χριστοφόρου
  • Γρηγορόπουλος Θεόδωρος
  • Γρηγορόπουλος Χρήστος
  • Καρτσακλής Αθανάσιος του Ιωάννη
  • Κουβέλης Αριστείδης του Κωνσταντίνου
  • Μαντέλος Δημήτρης του Γεωργίου
  • Μουρκογιάννης Νίκος
  • Μπαρτσώκας Νίκος του Σπυρίδωνος
  • Μωρίκης Ιωάννης του Νικολάου
  • Νικολακάκης Αριστείδης του Βασιλείου
  • Νικολακάκη Θεώνη του Βασιλείου
  • Νταλιάνης Κώστας του Αθανασίου
  • Παντελιός Θράσος
  • Παπαδάκης Δημήτρης
  • Παπαδόπουλος Αντώνης του Σπυρίδωνος
  • Παπαδόπουλος Ιωάννης του Κωνσταντίνου
  • Σιακαβέλλας Μιχάλης του Χαραλάμπους
  • Σταμάτης Δημήτρης του Αθανασίου
  • Σώκος Δημήτρης του Σωτηρίου
  • Τάλος Κώστας
  • Τσίρκας Ιωάννης του Δημητρίου
  • Χολέβας Στράτος του Δημητρίου
Το πρωτάθλημα έγινε με το σύστημα των προκριματικών γύρων και ύστερα από τον ημιτελικό και τελικό γύρο νικητές αναδείχτηκαν οι :
  • 1ος Δημήτριος Αθ. Σταμάτης
  • 2ος Ιωάννης Δημ. Τσίρκας
  • 3ος Ιωάννης Κων. Παπαδόπουλος
Στους νικητές απονεμήθηκαν μετάλλια που δόθηκαν το βράδυ του 15Αύγουστου στον χώρο της πλατείας, ενώ στους συμμετέχοντες απονεμήθηκαν αναμνηστικά διπλώματα.

ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΒΑΜΒΑΤΣΙΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 3-0
ΒΑΜΒΑΤΣΙΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ - ΜΠΑΡΤΣΩΚΑΣ ΝΙΚΟΣ 3-0
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ α.α.0-3
ΒΟΥΛΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 3-1
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΘΕΩΝΗ 3-0
ΣΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 3-2
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2-3
ΠΑΝΤΕΛΙΟΣ ΘΡΑΣΟΣ - ΜΑΝΤΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ α.α.0-3
ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΑΡΗΣ - ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ α.α.3-0
ΒΑΜΒΑΤΣΙΚΟΣ ΠΑΝΟΣ - ΜΟΥΡΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ α.α.3-0
ΤΣΙΡΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - ΚΑΡΤΣΑΚΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 3-1
ΤΑΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΧΟΛΕΒΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ α.α.0-3
ΜΩΡΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ α.α.3-0
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ - Α' ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - ΤΣΙΡΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0-2
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - ΣΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2-0
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - ΜΩΡΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2-1
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ -
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - ΒΟΥΛΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2-1
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - ΜΑΝΤΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2-0
ΤΣΙΡΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - ΣΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2-0
ΤΣΙΡΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - ΜΩΡΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2-0
ΤΣΙΡΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2-0
ΤΣΙΡΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - ΒΟΥΛΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2-1
ΤΣΙΡΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - ΜΑΝΤΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2-0
ΣΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΜΩΡΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2-1
ΣΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1-2
ΣΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΜΑΝΤΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2-0
ΣΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΒΟΥΛΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1-2
ΜΩΡΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ -
ΜΩΡΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - ΒΟΥΛΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ -
ΜΩΡΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - ΜΑΝΤΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ -
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - ΒΟΥΛΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2-0
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - ΜΑΝΤΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2-0
ΒΟΥΛΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΜΑΝΤΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2-0
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ - Β' ΟΜΙΛΟΣ
ΒΑΜΒΑΤΣΙΚΟΣ ΠΑΝΟΣ - ΧΟΛΕΒΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 0-2
ΒΑΜΒΑΤΣΙΚΟΣ ΠΑΝΟΣ - ΒΑΜΒΑΤΣΙΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 0-2
ΒΑΜΒΑΤΣΙΚΟΣ ΠΑΝΟΣ - ΒΑΜΒΑΤΣΙΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 0-2
ΒΑΜΒΑΤΣΙΚΟΣ ΠΑΝΟΣ - ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΑΡΗΣ 0-2
ΒΑΜΒΑΤΣΙΚΟΣ ΠΑΝΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ -
ΧΟΛΕΒΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ - ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΑΡΗΣ 2-0
ΧΟΛΕΒΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ - ΒΑΜΒΑΤΣΙΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1-2
ΧΟΛΕΒΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ - ΒΑΜΒΑΤΣΙΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2-1
ΧΟΛΕΒΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1-2
ΒΑΜΒΑΤΣΙΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ - ΒΑΜΒΑΤΣΙΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 0-2
ΒΑΜΒΑΤΣΙΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ - ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΑΡΗΣ 2-0
ΒΑΜΒΑΤΣΙΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0-2
ΒΑΜΒΑΤΣΙΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΑΡΗΣ 2-0
ΒΑΜΒΑΤΣΙΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0-2
ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΑΡΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0-2

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

Α' ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
ΤΣΙΡΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - ΧΟΛΕΒΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 3-0
Β' ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 3-1

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΧΟΛΕΒΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1-3
ΤΕΛΙΚΟΣ
ΤΣΙΡΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0-3

Pin It on Pinterest

Share This